MERMER CİLALAMA

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (123 değerlendirme, 25 oy)
Loading...

İstanbul’un ilçe ve semtlerinde 7/24 mermer cilalama ve parke sistre cila hizmetleri sunmaktayız, eski mermer ve cilası yok olmuş mermerlerin silim ve mermer cila hizmetini uzman çalışanlarımız ile profesyonelce yapılmaktadır.
Sürekli kullanım alanları için uygun olan mermerler, güneşe, yağmura, toza ve kire maruz kalan dekoratif malzemelerdir. Mermerler gezindikçe aşınır ve aşındıkça çok kötü bir görüntüyü ortaya çıkartmış olur.
Mermer cilalama da kristalize ve polimerize cila olmak üzere iki yöntem kullanılmaktadır.
Genellikle kristalize cila çok sert yüzeyler için, polimerize ise biraz daha yumuşak zeminler için tercih edilmektedir.
Parke Sistre Cila İstanbul’un En Kaliteli Parke Sistre Cila Şirketi Avrasya Temizlik Şirketi Cilalama’da İstanbul genelinde çizilmiş, kararmış ahşap parkelerinizi son teknoloji vakumlu sistre ve cila sistemleri sayesinde ilk günkü haline getiriyoruz.
Ayrıca parke sistre dışında standart parke cila hizmetleri de vermekteyiz.
PVC Cilalama Polimerize cila yöntemi kullanılarak yıpranmış ve hızlı kir tutan yüzeylerin cilalama işlemini – büyüklüğü ne olursa olsun – profesyonel ekibimizle bir günde teslim ediyoruz.
Mermer Cilalama Parke Sistre Cila PVC Cilalama Ayna parlaklığında mermer silim ve cilalama hizmeti Parke sistre ve cilalama için profesyonel çözümler PVC cilalama için polimerize yöntemi uyguluyoruz.
Avrasya Temizlik Şirketi olarak İstanbul Avrupa Yakası’nda Hizmet Verdiğimiz İlçeler : Avcılar Bakırköy Beşiktaş Büyükçekmece Eyüp Güngören Silivri Bağcılar Başakşehir Esenler Fatih Küçükçekmece Şişli Bahçelievler Bayrampaşa Beyoğlu Esenyurt Gaziosmanpaşa Kağıthane Sarıyer Zeytinburnu ilçelerine hizmet vermekteyiz.